Euro
10.32
Dolar
8.63
BIST 100
1,425.70
Altın
1,807.31

Andersen Global Latin Amerika Genişlemesini Kenswil & Co.'nun Katılımıyla Sürdürüyor

Andersen Global Latin Amerika Genişlemesini Kenswil & Co.'nun Katılımıyla Sürdürüyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global, Surinam'da yerleşik iş birliği ortağı Kenswil & Co.'nun katılımıyla Güney Amerika'nın kuzeydoğu bölgesindeki vergi ve hukuk uygulamaları kabiliyetlerini güçlendirerek Latin Amerika'daki varlığını geliştiriyor.

15 yıla varan deneyimiyle, kurucu ve Ofis Yönetici Direktörü Siegfried Kenswil, Paramaribo'da yerleşik, yurtiçi ve yurtdışı işlem yapılandırması, vergi danışmanlığı ve uyum, hukuk danışmanlığı ve uyum, kurumsal yönetim danışmalığına ilave olarak petrol-gaz ve madencilik alanında uzmanlaşan vergi ve hukuk firmasını yönetiyor. Firmanın müşteri portföyü çokuluslu şirketleri, uluslararası ve yerel orta ölçekli şirketlerin yanı sıra özel bireysel müşterileri içermektedir.

“Müşterilerimizin ihtiyaçlarını en verimli şekilde karşılamaya kararlıyız ve yenilikçi, sınıfının en iyisi çözümleri sağlamada kendimizle gurur duyuyoruz” diyor, Siegfried ve ekliyor. “Organizasyon platformu müşterilerimize vergi ve hukuk hizmetlerini entegre bir yaklaşımla sınırları dikkate almaksızın kesintisiz biçimde sağlarken, Andersen Global ile iş birliği yapmayı umuyoruz.”

“Global ayak izimizi sürekli olarak genişletmeye çalıştık ve Kenswil & Co. ile iş birliğimiz Latin Amerika ve Karayipler'deki platformumuza diğer güçlü bir katılım olmaktadır” diyor, Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz ve ekliyor. “Siegfried ve ekibi mevcut üye ve iş birliği yaptığımız firmaları bölgesel ve global olarak tamamlıyor, onların sektör uzmanlığı ve yönetime olan tutkuları bize Surinam'da güçlü bir dayanak noktası sağlıyor.”

Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan, hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global şu anda dünya genelinde 6.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ile işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 182’den fazla noktada hizmet vermektedir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

Kaynak: Andersen Global