Dolar
17.96
Euro
18.25
Altın
1,780.32
ETH/USDT
1,905.60
BTC/USDT
24,140.00
BIST 100
2,857.18

Andersen Global Karayipler Kapsamını Genişletiyor; Montserrat'ta Açılış Yapıyor

Andersen Global Karayipler Kapsamını Genişletiyor; Montserrat'ta Açılış Yapıyor 

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global, Montserrat'ta yerleşik LAS Legal Consultancy & Law şirketiyle bir İş Birliği anlaşması yaparak küresel organizasyonunun Karayipler'de büyümeye devam etmesi ve sonuçlar almasına olan bağlılığının altını çiziyor. 

2015'te kurulan LAS Legal, Yönetici Ortak Lovetta Silcott tarafından yönetiliyor. Şirket yerel ve uluslararası müşterilerine kurumsal ve ticaret hukuku, finans düzenlemeleri, yönetişim, şirket kurulumu, iflaslar ve tasfiyeler konularında danışmanlık sunuyor. 

Yönetici Ortak Lovetta Silcott konuyla ilgili olarak, “Son birkaç yıldır, müşterilerimizle güçlü iş ilişkiler kurmaya öncelik verdik ve bunları geliştirdik. Andersen Global'ın anahtar önemdeki pazarlara erişimi, Montserrat'ta lider hukuk hizmetleri sunucusu olmak için çalıştığımız bu süreçte müşterilerimize kaliteli çözümler sunmamız için bizi daha iyi bir konuma taşıyacak”, dedi.

Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz ise, “Lovetta'nın kararlılığı ve şirket için vizyonu Andersen Global'ın kendi değerleri ile çok uyumlu ve bölgedeki rekabet üstünlüğümüzü güçlendiriyor. Organizasyonumuz küresel platformumuzu genişletmeye odaklanmayı sürdürürken, LAS Legal ile iş birliğimiz, Montserrat ve Karayipler bölgesindeki müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için bizi daha da iyi bir konuma taşıyor”, diye ekliyor.

Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global, şu anda dünya genelinde 12.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ve iş birliği yapan firmalar aracılığıyla 370’dan fazla noktada hizmet vermektedir. 

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700 

Kaynak: Andersen Global


* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.