Dolar
17.96
Euro
18.25
Altın
1,779.72
ETH/USDT
1,892.20
BTC/USDT
24,032.00
BIST 100
2,857.18

Andersen Global, InWest Avocats ile Guadeloupe'a Giriyor

Andersen Global, InWest Avocats ile Guadeloupe'a Giriyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global, Guadeloupe'da yerleşik hukuk firması InWest Avocats ile imzaladığı İş Birliği Anlaşmasıyla Karayipler'deki varlığını korumayı sürdürerek bölgedeki kapsamına bölgenin güney ucunu ekliyor.

2016 yılında Eş Kurucu ve Yönetici Ortak Frédéric Fanfant tarafından kurulan InWest Avocats hem yerel hem de uluslararası işletmelere, kurumlara ve kuruluşlara bir dizi hukuk hizmet sunuyor. Pointe-à-Pitre'de yerleşik şirket, ticari hukuğun tüm alanlarına odaklanıyor ve ticari ve kurumsal hukuk, hukuk davaları, ticari sözleşmeler, gayrimenkul ve vergi konularında özelleştirilmiş çözümler sunuyor.

Frédéric, “Şirketin kuruluşundan beri, müşterilerimizin başarısı üzerine odaklandık ve ekibimizin teknik bilgisi ve sorumluluğa olan bağlılığı ile müşterilerimize sınıfının en iyisi hizmeti sunmaya bağlı kaldık”, diyerek şöyle devam etti. “Şirketimizin Andersen Global ile iş birliği, yalnızca müşterilerimize olan sürekli bağlılığımızı ifade etmekle kalmıyor, aynı zamanda küresel olarak entegre çözümler sunma tutkumuzu kanıtlıyor.”

Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz ise, “Frédéric, yeni aktif ortak Karine Dorville ve InWest ekibiyle kuruluşumuzun değerlerini paylaşıyor ve biz müşterilerimize kapsamlı, kusursuz çözümler sunarken, uzmanlarımızla küresel bazda kusursuzca çalışacak. InWest Avocats'ın katılımı Karayipler'de genişleme stratejimizi ilerlettiğimiz bu süreçte, bölgedeki mevcut kapsamımızı güçlendiriyor”, şeklinde görüşlerini ifade etti.

Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global, şu anda dünya genelinde 12.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ve iş birliği yapan firmalar aracılığıyla 370’dan fazla noktada hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei Andersen Global 415-764-2700

 

Kaynak: Andersen Global

 

* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.