Andersen Global Filistin’deki Üye Firma ile Orta Doğu Platformunu Güçlendiriyor

Andersen Global Filistin’deki Üye Firma ile Orta Doğu Platformunu Güçlendiriyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global, 2020’den beri iş birliği yaptığı Ramallah'ta yerleşik hukuk firması Sharp and Beyond’un Andersen markasını benimsemesiyle Orta Doğu’daki platformunu daha da bütünleştiriyor.

Filistin’deki Andersen; şirketler, küçük ve orta ölçekli işletmeler (KOBİ), aile işletmeleri, filiz şirketler, yatırımcılar, ticari uzmanlar, hızlandırıcılar ve ulusal ve uluslararası organizasyonlar için özelleştirilmiş yasal ve ticari danışmanlık hizmetleri sunuyor. Şirketin uzmanları, organizasyon yapısından, operasyonlara, genişlemeye ve büyümeye kadar tüm iş aşamalarında müşterilere destek sunuyor. Firmanın markayı benimsemesi organizasyonun bölgesel ayak izini güçlendiriyor ve Andersen Global’in üye firmaları arasındaki sinerjik, kültürel ilişkileri ifade ediyor.

Yönetici Ortak Suhaib Sharif, “Andersen Global'in üye firması olarak, küresel en iyi uygulamaları benimseyebileceğiz ve aktif bir rol oynamak ve pazarda lider şirket olmak için ilerici ve girişimci vizyonumuzu destekleyen, müşterilerimize yüksek kaliteli, uygun hizmetler sunabileceğiz. Diğer üye şirketlerle birlikte, müşterilerimizin bölgesel ve küresel iş faaliyetlerine önemli değer katan kapsamlı hizmetler sunacağız.” diyor.

Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO’su Mark Vorsatz ise şunları ekliyor: “Filistin’de Andersen markasının benimsenmesi platformumuzun Orta Doğu’da büyüyen gücünü ve bağımsız ve sinerjik hizmetler için küresel standartları belirleyen referans organizasyonu oluşturma taahhüdümüzü kanıtlıyor.”

Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan, hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global, şu anda dünya genelinde 11.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ve iş birliği yapan firmalar aracılığıyla 360’dan fazla noktada hizmet vermektedir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

Kaynak sürümünü businesswire.com sitesinde inceleyin: https://www.businesswire.com/news/home/20220622005844/en/

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei Andersen Global 415-764-2700

Kaynak: Andersen Global

* Bu alanda yer alan duyuruların kaynağı Businesswire olup, Anadolu Ajansının haberler ile ilgili herhangi bir müdahelesi yoktur. Bu haberler yatırım tavsiyesi veya bülteni geçilen firmaların doğruluğunu teyit eder nitelikte olmayıp, Anadolu Ajansının bu şirketler ve kurumlar ile bir bağlantısı yoktur. Tüm sorumluluk Businesswire’a aittir.