Andersen Global Cibuti'de İş Birliği Yapılan Firma ile Doğu Afrika'daki Kapsamını Genişletiyor

Andersen Global Cibuti'de İş Birliği Yapılan Firma ile Doğu Afrika'daki Kapsamını Genişletiyor 

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Kuruluşun Doğu Afrika'da kurulu mevcut platformunun gücünü daha da geliştiren Andersen Global, Cibuti'de yerleşik Cabinet Avocats & Associés (CAA) ile bir İş Birliği Anlaşmayı yoluyla Cibuti'nin gelişen pazarında varlık sağlamaktadır. 

2015 yılında kurulan CAA, denizcilik, yatırım, altyapı, kurumsal ve ticaret, vergi ve yasal işlemler dahil olmak üzere çeşitli sektörlerdeki müşterilere tavsiyelerde bulunan ve tam hizmet yelpazesi sunan bir hukuk firmasıdır. Ortaklar Mohamed Abayazid ve Ahmed Abdourahman tarafından yönetilen firma ve altı uzmandan oluşan ekibi, yabancı mülkiyetindeki şirketler ve uluslararası yatırımcılara hizmet veren uzmanlıkla birlikte geniş bir müşteri portföyünü temsil etmektedir. 

“Kültürümüz ve değerlerimiz yoluyla, müşterilerimiz ile güçlü ilişkiler kurduk ve ülkede saygın bir yer edindik” diyor, Mohamed ve Ahmed ve ekliyorlar. “Andersen Global ile iş birliğimiz yoluyla Andersen Global'in üye firmaları ve iş birliği yaptığı firmaları yoluyla müşterilerimize sınıfının en iyisi vergi ve hukuk hizmetlerini kesintisiz biçimde vermemizi sağlayacak büyümenin bir sonraki adımını sabırsızlıkla bekliyoruz.”

“Afrika global ticaret için hala önemli bir pazar ve kıtada CAA'nın kabiliyetleri zaten güçlü olan platformumuzla inanılmaz biçimde sinerji gösteriyor” diyor, Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz ve ekliyor. “Mohamed, Ahmed ve ekibinin katılması organizasyonumuza Cibuti ve Doğu Afrika'da rekabetçi bir avantaj sağlıyor ve müşterilerimize en iyi biçimde hizmet etmeye devam edebilmemiz için ek kapsam sunuyor.”

Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global şu anda dünya genelinde 6.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ve işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 207’den fazla noktada hizmet vermektedir. 

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700 

Kaynak: Andersen Global