Euro
10.31
Dolar
8.62
BIST 100
1,428.20
Altın
1,810.07

Andersen Global Benin'de Vergi ve Hukuk Şirketinin Eklenmesi ile Batı Afrika'daki Genişlemesini Sürdürüyor

Andersen Global Benin'de Vergi ve Hukuk Şirketinin Eklenmesi ile Batı Afrika'daki Genişlemesini Sürdürüyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)--Andersen Global, 20 yıl önce kurulan tam hizmetli vergi ve hukuk şirketi olan Fiduciaire Conseil and Assistance (FCA) şirketinin ortaklığa katılması ile Cotonou, Benin'e girişini duyurdu.

Yönetici Ortak Sybel Akuesson tarafından yönetilen şirket, iş hukuku ve şirketler hukuku alanları yanında çeşitli sektörlerdeki işletmelere tam vergi desteği sunan 17 profesyonel çalışanı ile güçlü, dengeli bir vergi ve hukuk işini birleştiriyor.

Sybel, “Gün geçtikçe daha da karmaşıklaşan bir dünyada, Afrika pazarı yeni bir iş yapma hızı ve ölçeği talep etmeye başladı, özellikle de hukuk hizmetleri talebi söz konusu olduğu zaman” diyor ve şöyle devam ediyor. “Yöneticilik ruhu ile, her zaman bir şirket olarak büyüme ve gelişme yollarını araştırıyoruz ve Andersen Global ile iş birliğimiz müşterilerimizin tüm vergi ve hukuki ihtiyaçlarını küresel olarak kusursuz bir şekilde karşılayabilmemizi sağlayacak.”

Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz ise, “Sybel ve ekibi bağımsızlık ve şeffaflığa olan bağlılığımızı paylaşıyorlar” diyor ve ekliyor. “Benzer düşüncelere sahip kişilerle ekip oluşturmak, müşterilerimize daha da kapsamlı, birinci sınıf çözümler sunmak için bizi daha iyi bir konuma getiriyor ve Afrika'daki, özellikle de Batı Afrika'daki varlığımızın kapsamını ve derinliğini artırıyor. Halihazırda Batı Afrika'da iş birliği yaptığımız çok sayıda şirketle zaten ilişkilerinin olması bizim için çok değerli ve bölgede rekabet üstünlüğümüzü korumamıza olanak tanıyor. Batı Afrika'daki büyümemizi neredeyse tamamlamak üzereyiz ve şu anda bölgedeki ve kıtadaki en büyük şirketiz.”

Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan, hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global şu anda dünya genelinde 6.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ile işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 184’ten fazla noktada hizmet vermektedir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

Kaynak: Andersen Global