Euro
6.88
Dolar
6.23
BIST 100
105,284.30
Altın
1,577.35

Andersen Global Batı Afrika'daki Varlığını Güçlendiriyor; Gine Cumhuriyeti ile İş Birliğini Duyuruyor

Andersen Global Batı Afrika'daki Varlığını Güçlendiriyor; Gine Cumhuriyeti ile İş Birliğini Duyuruyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global, Gine Cumhuriyeti'ne girişine işaret edecek şekilde Conakry'de yerleşik bir vergi ve hukuk firması olan Nimba Conseil ile bir iş birliği anlaşması yoluyla genişlemesini sürdürdüğünü duyurdu.

2005 yılında kurulan Nimba Conseil, 10'u aşkın vergi ve hukuk uzmanıyla Ofis Yönetici Ortakları Guy Piam ve Aminata Bah'tan oluşuyor. Firma, idari ve finansal dış destek alma konuları, hukuki ve vergi durum değerlendirmeleri, vergi denetimi ve vergi tahakkuku dahil olmak üzere çok uluslu ve yerel şirketlere hukuk ve vergi desteği sağlıyor. Ek olarak, madencilik, gayrimenkul, teknoloji ve çevre dahil olmak üzere çok geniş bir endüstri yelpazesine hizmet sağlıyorlar.

Firmamızın başarısı, vergi ve hukuk uzmanlığımızı ve yerel ve global pazar hakkında derin bilgimizi birleştirerek sınıfında en iyi çözümleri müşterilerimize sağlama yeteneğimizin bir yansımasıdır diyor, Guy ve ekliyor. Andersen Global ile işbirliği yapmak, global bir firmanın kaynaklarını onlara sunarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve tutkularına öncelik vermeyi sürdürmemize imkan tanıyacak, böylece sınırlar olmaksızın faaliyetlerini ölçeklendirebilecekler.

Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz şunları belirtti, Nimba Conseil, Gine'de mükemmel bir firma ve Batı Afrika genişleme stratejimizde önemli bir pazarı bünyemize katıyor. Guy ve ekibi müşteri konularını ele alırken şeffaflık ve bağımsızlığı sürdürmede yönetim için tutkularını ve bundan duydukları gururu sergiliyorlar.

Andersen Globaldünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global şu anda dünya genelinde 5.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ile işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 167’den fazla noktada hizmet vermektedir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

 

Kaynak: Andersen Global