Andersen Global Batı Afrika Açılımını Yapıyor; İlk Kez Togo'ya Giriyor

Andersen Global Batı Afrika Açılımını Yapıyor; İlk Kez Togo'ya Giriyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global bugün Lomé'nin en büyük vergi ve hukuk firmalarından biri olan VAS Consulting ile İş birliği Anlaşması yoluyla, Batı Afrika'daki platformunu geliştirmeyi sürdürürken organizasyonun kapsam derinliğini artırarak, Togo'ya ilk kez girdiğini duyuruyor.

2016'da kurulan ve Yönetici Ortak Valery Sindjalim tarafından yönetilen VAS Consulting, uzmanları petrol ve gaz, telekomünikasyon, sanayi ve finans alanlarındaki çok uluslu şirketlerin yanı sıra özel ve devlet kuruluşları dâhil olmak üzere çok sayıda müşteri için kurumsal hukuk, vergi, finans, ticari organizasyonlar ve şirket anlaşmalarına odaklanan bir kurumsal, vergi ve hukuk danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Firmamız, müşterilere Afrika'nın Fransızca konuşulan ülkelerindeki yabancı yatırımcılara etkin biçimde yardımcı olmak için vergi ve hukuk ihtiyaçlarına ve hedeflerine yönelik özel oluşturulmuş bir yaklaşımı sunmaya kararlıdır diyor, Valery ve ekliyor. Andersen Global ile iş birliği, sınıfının en iyisi hizmeti ve kaliteyi, kesintisiz kapsamı uluslararası ölçekte sunma yeteneğimizi geliştiriyor.

Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz görüşlerini şöyle ifade ediyor, Her bir üyemizin ve iş birliği yaptığımız firmanın kültürel ve sinerjistik uyumu çok önemlidir, Valery ve ekibi yönetim, bağımsızlık ve şeffaflık ilkelerimize bağlılığımızı paylaşıyorlar. VAS Consulting ile iş birliği, kıta genelinde çok daha güçlü bir varlık yaratmayı sürdürürken, organizasyonumuza diğer bir güçlü yapı taşını sağlıyor.

Andersen Globaldünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global şu anda dünya genelinde 6.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ile işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 183’ten fazla noktada hizmet vermektedir.

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700

Kaynak: Andersen Global