Andersen Global Bahamalar’a Giriyor; Karayipler Platformunu Genişletiyor

Andersen Global Bahamalar’a Giriyor; Karayipler Platformunu Genişletiyor

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global Doğu Karayipler bölgesindeki coğrafi kapsamını genişleterek tam hizmet yelpazesi sunan Higgs & Johnson ile bir İş Birliği Anlaşması yoluyla Bahamalar’a giriyor.

1948 yılında kurulan, Chambers & Partners, Legal 500 ve IFLR 1000 tarafından tanınan Higgs & Johnson, Kıdemli Ortak Partner Philip C. Dunkley, QC tarafından yönetilmektedir. 19 Ortak ve 80 uzman ile birlikte çalışan firma, global hukuk ve muhasebe firmaları, finansal kuruluşlar, vakıf şirketleri, çok uluslu şirketler ve yüksek net servete sahip bireyler dâhil olmak üzere geniş bir yelpazedeki müşterilere hukuk, kurumsal ve mali hizmetler sağlamaktadır. New Providence, Grand Bahama ve Abaco’daki ofisleriyle, firma ticaret, finans, fikri mülkiyet, yasal işlemler, özel müşteri hizmetleri, iflas ve kurumsal yeniden yapılandırma, gayrimenkul, menkul kıymetler ve yatırım fonları, taşımacılık ve havacılık alanlarındaki kabiliyetleriyle tüm sektörler genelinde çalışmaktadır.

Müşterilerimizin en yüksek hizmet düzeyini hak ettiklerine gerçekten inanıyoruz, diyor Philip ve ekliyor. Beklentilerini aşmak için, müşterilerin işlerini ele alırken yönetimi destekler ve şeffaflığı sürdürürüz. 70 yılı aşkın bir süredir, müşterilerimize yüksek kaliteli ve güvenilir hizmetleri sağlama konusunda saygınlık edindik. Bu iş birliği müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik taahhüdümüzü güçlendiriyor ve ilave olarak bizi küresel ölçekte sınıfındaki en iyi çözümleri sağlamak üzere donatıyor.

Higgs & Johnson sadece Bahamalar’daki en büyük firmalardan biri değil, aynı zamanda yıllar boyunca liderler ve uzmanlar olarak tanınmıştır, diyor Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz ve ekliyor. Müşteri odaklı yaklaşımı ve mükemmeliyet taahhüdü organizasyonumuzun değerleri ve kültürü ile uyumludur. Sinerjimizin Bahamalardaki ve dünya genelindeki müşterilerimize kesintisiz çözümler sunacağına kesinlikle eminim.

Andersen Globaldünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global, şu anda dünya genelinde 7.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ve işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 251’den fazla noktada hizmet vermektedir.

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei Andersen Global 415-764-2700

Kaynak: Andersen Global