Euro
9.10
Dolar
7.80
BIST 100
1,122.47
Altın
1,863.69

Andersen Global Avustralya Genişlemesini Başlatıyor

9 Eylül 2020 22:00 UTC

Andersen Global Avustralya Genişlemesini Başlatıyor 

SAN FRANCISCO--(BUSINESS WIRE)-- Andersen Global Avustralasya bölgesinde global platformunun kapsamını derinleştirerek, A&A Tax Legal Consulting firması ile bir İş Birliği Anlaşması yoluyla Avustralya'daki büyümesini başlatıyor. 

A&A Tax Legal Consulting, Ofis Yönetici Ortağı Cameron Allen tarafından 2010 yılında Melbourne ve Sidney ofisleriyle kuruldu. Bağımsız danışmanlık firması yerel ve uluslararası müşterilere kapsamlı ve entegre bir doğrudan ve dolaylı vergi çözümleri yelpazesinin yanı sıra, global mobilite vergisi, iş uygulaması ve işleme, kurumsal hizmetler, hukuk, kurumsal finans ve transfer fiyatlandırma hizmetleri sunar. 

“Kesintisiz, sınıfının en iyisi hizmetin neye benzediğini ve dünya genelinde bu değerleri tamamen vücuda getiren tüm Andersen uzmanları ile iş birliği yapmayı sabırsızlıkla bekliyoruz”, diye görüşlerini belirten Cameron şöyle devam etti. “Bu iş birliği global ölçekte insanlarımız için fırsatları artırmada ve müşterilerimize en iyi çözümleri getirmede kritiktir.”

“Cameron ve uzmanlar ekibi bu bölgede kuruluşumuz için güçlü bir dayanak noktası sağlayan geniş deneyime ve pazarda mükemmel itibara sahip”, diyor Andersen Global Başkanı ve Andersen CEO'su Mark Vorsatz ve ekliyor. “Firma sürekli olarak global platformumuzu tamamlayıcı sınıfındaki en iyi hizmetleri vermeye çalışıyor. Global ölçekteki müşterilerimiz için geniş kapsamı ve sinerjik çözümleri geliştirmek için benzer düşünce yapısına sahip insanlarla birlikte çalışmaktan dolayı büyük mutluluk duyuyoruz.”

Andersen Global, dünya genelinde vergi ve hukuk uzmanlarından oluşan hukuki olarak ayrı, bağımsız üye firmaların teşkil ettiği uluslararası bir birliktir. 2013 yılında ABD’li üye firma Andersen Tax LLC tarafından kurulan Andersen Global şu anda dünya genelinde 6.000’i aşkın uzmana sahiptir ve üye firmalar ile işbirliği yapan firmalar aracılığıyla 198’den fazla noktada hizmet vermektedir. 

Kaynak sürümünü businesswire.com sitesinde inceleyin: https://www.businesswire.com/news/home/20200909005391/en/

İletişim Bilgileri

Megan Tsuei
Andersen Global
415-764-2700 

Kaynak: Andersen Global