Euro
8.62
Dolar
7.30
BIST 100
1,060.59
Altın
2,033.64

25. Çin Yiwu Uluslararası Emtia (Standartları) Fuarı Ekim'de Açılmak üzereyken uzun yıllardır Fuarda Sergi Açan Şirketler Hikayelerini Anlatıyor

Logo

25. Çin Yiwu Uluslararası Emtia (Standartları) Fuarı Ekim'de Açılmak üzereyken uzun yıllardır Fuarda Sergi Açan Şirketler Hikayelerini Anlatıyor

 

YIWU, Çin--(BUSINESS WIRE)-- 25. Çin Yiwu Uluslararası Emtia (Standartlar) Fuarı (Yiwu Fuarı 2019) 21-25 Ekim 2019 tarihleri arasında Çin'deki en geniş küçük emtia toptan satış pazarı olan Yiwu'da açılacaktır. 3.600 stant ile 2019 Yiwu Fuarı dokuz ana kategoride sergi yapacak ve 200'ü aşkın ülkeden 150.000 ziyaretçi bekliyor.

120'den fazla ülkede spor ve hobi çantaları satan Yiwu Bana Bag Production geçen 24 yılda Fuara 23 kez katılmış. Kurucusu Wang Yuhui görüşlerini şöyle belirtti, “Başlangıçta, Bana çanta değil, oyuncak üretiyordu. Endüstrinin trendini daha iyi anlamama yardımcı olan Yiwu Fuarı oldu. '8848' markasını yeniden konumlandırıp, oluşturarak, şirket rakiplerinin arasında öne çıkmıştır.” Bu yıl, Wang siparişlerin biraz daha düşük olmasını bekliyor ancak Yiwu Fuarı platformu yoluyla uluslararası pazarda marka etkisini güçlendirmeyi umuyor.

Shuangtong Daily Necessities Co. Ltd'nin başarısı, Yiwu Fuarı olmadan imkansızdı. Başkan Lou Zhongping, “1995'te, şirketin acil olarak uluslararası pazara açılması gerekiyordu ve Yiwu Fuarı bu türde bir platform sağlamıştır. Sadece bir yılda, dış ticaret, toplam gelirinin %70'ine karşılık gelmiştir.” diyor. 20 yıl sonra, Lou'nun şirketi global pipet endüstrisinde lider haline geldi ve hatta birkaç uluslararası standardın oluşturulmasına da katıldı.

Chenmo Plastic için büyüme müşterilerini geliştirdiği, ürünlerini sattığı ve işi bir sonraki nesle geçirdiği Yiwu Fuarı'nda gerçekleşmiştir. 13 yıl önce, Kurucu Zhao Xianchang Yiwu Fuarı'na ilk kez katıldı. Şimdi oğlu, yeni genel müdür Zhao Jinchao, “Yiwu Fuarı sayesinde, şirket pazar kanallarını genişletti. Yiwu Fuarı'ndan gelen siparişler yıllık toplamımızın %15-20'sine karşılık geliyor ve ürünlerimiz şimdi uluslararası müşterileri hedeflemeyi amaçlıyor.” diyor. 2019 Yiwu Fuarı yaklaşırken, Zhao Jinchao sergilenecek ürünlerin listesini ciddiyetle hazırlıyor.

Üç şirket, fuarla birlikte büyümüş ve global pazara açılmış olan, Yiwu Fuarı'nda sergi açan sayısız şirket arasında. Aynı zamanda, Yiwu Fuarı son derece çeşitlilik içeren kategoriler ve artan global etkisi nedeniyle global alıcılar için mutlaka ziyaret edilmesi gereken bir fuar.

Ayrıntılar için, http://en.yiwufair.com/Exhibitor/exhibitors

Bu duyurunun orijinal kaynak dildeki metni, resmi ve geçerli versiyondur. Çeviriler sadece yardımcı olmak amacıyla sunulmuştur ve kanuni geçerlik sahibi tek metin olan kaynak dilde hazırlanan metin ile çapraz başvuru yöntemine göre incelenmelidir.

İletişim Bilgileri

Betty Zhong
service@yiwufair.com

 

Kaynak: Çin Yiwu Uluslararası Emtia (Standartlar) Fuarı