Euro
6.53
Dolar
5.89
BIST 100
121,474.80
Altın
1,556.77
Kurumsal Haberler, Yılın Fotoğrafları 2019

Denizli Valisi Karahan'ın tercihi 'Diyarbakır anneleri' oldu

Denizli Valisi Hasan Karahan, Anadolu Ajansınca (AA) düzenlenen "Yılın Fotoğrafları" oylamasında katılarak beğendiği fotoğrafları seçti.

Mustafa Değirmencioğlu   | 04.12.2019
Denizli Valisi Karahan'ın tercihi 'Diyarbakır anneleri' oldu

Denizli

AA muhabirleri ve foto muhabirlerinin yurt içinde ve yurt dışında çektiği fotoğraflar hakkında bilgi alan Denizli Valisi Hasan Karahan, "haber", "yaşam" ve "spor" kategorisindeki fotoğrafları tek tek inceledi.

Haber kategorisinde Hasan Namlı'nın evlatlarına kavuşma ümidiyle bekleyen Diyarbakır annelerini anlatan "Çocuklarımızı Geri İstiyoruz" fotoğrafını seçen Karahan, yaşam kategorisinde Muhammed Enes Yıldırım'ın "Çamlıca'da Kandil Akşamı", spor kategorisinde ise Mustafa Yalçın'ın Fransa-Türkiye maçında çektiği "Millilerden Asker Selamı" isimli fotoğraflarına oy verdi.


"Çocuklarımızı geri istiyoruz"

Karahan, yaptığı açıklamada, AA'nın geleneksel hale getirdiği "Yılın Fotoğrafları" oylamasına katılmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, fotoğrafların anlamlı ve estetik olduğunu söyledi.


Çamlıca'da Kandil akşamı

Anadolu Ajansının Türkiye'nin doğru, tarafsız ve ilkeli yayıncılıkta yüz akı olmuş bir kurumu olduğunu dile getiren Karahan, şunları belirtti:

"Dünyanın dört bir köşesinde ülkemizi temsil eden Anadolu Ajansı, bütün dünyada Türkiye'nin gözü kulağı. Olayları en yakından veren, birinci ağızdan takip eden, bizlere ulaştıran, bizlerin fikirlerini en iyi şekilde bütün dünyaya ulaştıran Türkiye'nin önemli bir kuruluşu. Anadolu Ajansımız, Türkiye'nin kendini modern çağın gereklerine uydurup çok güçlü medya kuruluşları arasında rekabeti sürdürebilen yegane kuruluşlarımızdan birisi. Dünyanın dört bir yanındaki gelişmeleri takip ederek insanlara doğru bilgiyi ulaştırıyor."


Millilerden asker selamı

AA'nın çalışmalarını her zaman desteklediklerini belirten Karahan, "Anadolu Ajansına değerli çalışmaları için teşekkür ediyor, başarılarının artarak devam etmesini temenni ediyorum." ifadesini kullandı.  

"Anadolu Ajansı Yılın Fotoğrafları Oylaması"na katılmak için tıklayın >> Anadolu Ajansı web sitesinde, AA Haber Akış Sistemi (HAS) üzerinden abonelere sunulan haberler, özetlenerek yayımlanmaktadır. Abonelik için lütfen iletişime geçiniz.
İlgili konular
Bu haberi paylaşın