Turqi, provinca Muğla me pasuritë antike dhe natyrore tërheq vëmëndjen e turistëve edhe gjatë pandemisëIntervista, rrëfime njerëzore, dokumentarë...Mijëra të tilla në kanalin tonë në YouTube. Abonohuni!

Të fundit