Bota

Gjermani, një i plagosur dhe një i arrestuar nga të shtënat në një shkollë

Policia gjermane tha se një person është plagosur nga të shtënat në një shkollë të mesme në qytetin verior Bremerhaven

Ekip   | 19.05.2022