“Can dostlara” kış kalkanı
14.01.2021

Türkiye’de soğuk havanın etkisini göstermesiyle birlikte hayvan severler, can dostları olarak tanımladıkları kedi ve köpeklerini giydirmeye başladı. Antalya’da yağmurlu ve soğuk havada kıyafet giydirilen kedi ve köpekler şıklıklarıyla dikkat çekiyor. Ebru Gümen'in Cavalier Spitzi cinsi 3 yaşındaki Cesur isimli köpeği, çizgi kahramanı motifli kıyafetiyle soğuktan korunuyor. ( Mustafa Çiftçi - Anadolu Ajansı )

“Can dostlara” kış kalkanı
Fotoğraf: Mustafa Çiftçi

Türkiye’de soğuk havanın etkisini göstermesiyle birlikte hayvan severler, can dostları olarak tanımladıkları kedi ve köpeklerini giydirmeye başladı. Antalya’da yağmurlu ve soğuk havada kıyafet giydirilen kedi ve köpekler şıklıklarıyla dikkat çekiyor. Burçin Özuygur'un Scottish Fold cinsi 2 yaşındaki Minik isimli kedisi kırmızı beyaz kıyafetleriyle soğuktan korunuyor. ( Mustafa Çiftçi - Anadolu Ajansı )

“Can dostlara” kış kalkanı
Fotoğraf: Mustafa Çiftçi

Türkiye’de soğuk havanın etkisini göstermesiyle birlikte hayvan severler, can dostları olarak tanımladıkları kedi ve köpeklerini giydirmeye başladı. Antalya’da yağmurlu ve soğuk havada kıyafet giydirilen kedi ve köpekler şıklıklarıyla dikkat çekiyor. Burçin Özuygur'un Maltese Terrier cinsi 10 yaşındaki Taci isimli köpeği kırmızı beyaz kıyafetiyle soğuktan korunuyor. ( Mustafa Çiftçi - Anadolu Ajansı )

“Can dostlara” kış kalkanı
Fotoğraf: Mustafa Çiftçi

Türkiye’de soğuk havanın etkisini göstermesiyle birlikte hayvan severler, can dostları olarak tanımladıkları kedi ve köpeklerini giydirmeye başladı. Antalya’da yağmurlu ve soğuk havada kıyafet giydirilen kedi ve köpekler şıklıklarıyla dikkat çekiyor. Ebru Gümen'in Cavalier King Charles cinsi 1,5 yaşındaki Orpheus isimli köpeği kapüşonlu kıyafetleriyle soğuktan korunuyor. ( Mustafa Çiftçi - Anadolu Ajansı )

“Can dostlara” kış kalkanı
Fotoğraf: Mustafa Çiftçi

Türkiye’de soğuk havanın etkisini göstermesiyle birlikte hayvan severler, can dostları olarak tanımladıkları kedi ve köpeklerini giydirmeye başladı. Antalya’da yağmurlu ve soğuk havada kıyafet giydirilen kedi ve köpekler şıklıklarıyla dikkat çekiyor. British Shorthair cinsi 1 yaşındaki Aşil isimli kedi yeşil çizgili kazağıyla dikkati çekiyor. ( Mustafa Çiftçi - Anadolu Ajansı )

“Can dostlara” kış kalkanı
Fotoğraf: Mustafa Çiftçi

Türkiye’de soğuk havanın etkisini göstermesiyle birlikte hayvan severler, can dostları olarak tanımladıkları kedi ve köpeklerini giydirmeye başladı. Antalya’da yağmurlu ve soğuk havada kıyafet giydirilen kedi ve köpekler şıklıklarıyla dikkat çekiyor. Oğuzhan Erdal'ın 2 yaşındaki Zeyna isimli köpeği, boyunluğuyla dikkati çekiyor. ( Mustafa Çiftçi - Anadolu Ajansı )

instagram_banner

Follow us on Instagram for the most striking images from the very center of life in the air and the land, in Turkey and the rest of the World.

New