Priština: Uspeh mlade fudbalske selekcije Kosova

Kosovska reprezentacija U21 pobedila je tursku selekciju U21 rezultatom 3:1 u Prištini

Zülfiya Yakup   | 12.06.2019
Priština: Uspeh mlade fudbalske selekcije Kosova Foto: Erkin Keçi - Anadolu Agency

Priština

Kosovska fudbalska reprezentacija U21 pobedila je večeras tursku selekciju U21 rezultatom 3:1 na stadionu Fadil Vokrri u Prištini, javlja Anadolu Agency (AA).

Arbenit Xhemajli je doveo u prednost Kosovo u 45 + 2 minuti i prvo poluvreme je završeno rezultatom 1:0. Na početku drugog poluvremena Turska je izjednačila golom Halila Dervisoglua u 46. minuti.