Kvalifikacije za EURO: Mlada reprezentacija BiH poražena od Njemačke

Gosti, koji su bili veliki favorit u ovom duelu, poveli su u 29. minuti golom Luce Jannisa Kiliana, što je bio i rezultat prvog poluvremena

Bedrudin Brljavac  | 15.10.2019 - Update : 16.10.2019
Kvalifikacije za EURO: Mlada reprezentacija BiH poražena od Njemačke Foto: Haris Badzic - Anadolu Agency

Zenica

Reprezentacija Bosne i Hercegovine U-21 u okviru kvalifikacija za Europsko prvenstvo, poražena je u Zenici od Njemačke rezultatom 0:2, javlja Anadolu Agency.

Gosti, koji su bili veliki favorit u ovom duelu, poveli su u 29. minutu golom Luce Jannisa Kiliana, što je bio i rezultat prvog poluvremena.

Mlada selekcija Njemačke je povećala prednost u 79. minutu golom Lukasa Nmechaa.

Reprezentacija Njemačke je do kraja imala još nekoliko prilika, ali se rezultat nije mijenjao.

Lider grupe 9 je Njemačka s maksimalnih 6 bodova, a slijede BiH sa 4 uz utakmicu više, Moldavija 3, koliko ima i Vels, koji također ima utakmicu više, i Belgija s jednim bodom.

Reprezentacija Bosne i Hercegovine je prije Njemačke u prvom meču kao domaćin pobijedila Moldaviju s 4:0, a nakon toga je remizirala 0:0 u gostima kod Belgije.