Džeko pogodio protiv Rome, nije proslavio gol iz poštovanja prema bivšem klubu

Bh. reprezentativac Edin Džeko je u 24. minuti kod rezultata 0:1, na asistenciju Hakana Calhanoglua, postigao pogodak i povećao vodstvo gostiju na 0:2

Kemal Zorlak  | 04.12.2021 - Update : 05.12.2021
Džeko pogodio protiv Rome, nije proslavio gol iz poštovanja prema bivšem klubu Foto: twitter/inter_en

Rim

Fudbalski reprezentativac Bosne i Hercegovine i napadač italijanskog Intera Edin Džeko upisao se u listu strijelaca u večerašnjem susretu protiv svog bivšeg kluba Rome, javlja Anadolu Agency (AA).

Roma je na stadionu ”Olimpico” ugostila Inter u okviru 16. kola italijanskog prvenstva.

Džeko je u 24. minuti kod rezultata 0:1, na asistenciju Hakana Calhanoglua, postigao pogodak i povećao vodstvo gostiju na 0:2.

Iz poštovanja prema svom bivšem klubu Džeko nije proslavio pogodak.