• 04.09.2015 CUMA
  • ALTIN 107.4600
  • EUR 3.3020
  • USD 2.9700

Şener'den ALS hastası Gökçek'e ziyaret

25 Nisan 2013 14:17 (Son güncelleme 25 Nisan 2013 14:20)

Trabzonspor Başkanı Sadri Şener, ALS hastası eski futbolcu İsmail Gökçek'i ziyaret etti.

İSTANBUL

Trabzonspor Kulübü Başkanı Sadri Şener, bordo-mavili kulübün eski futbolcusu,ALS hastası İsmail Gökçek'i ziyaret etti.

Gökçek'in Ataköy'deki evinde gerçekleşen ziyarette Şener, eşi Adalet Gökçek'ten ALS hastalığı hakkında bilgi aldı. Tıbbi aletler yardımıyla beyinden alınan sinyaller sayesinde konuşabilen İsmail Gökçek, Şener'e "Hoş geldiniz" dedi.

Ziyaret sonrasında gazetecilere açıklamalarda bulunan Şener, İsmail Gökçek'in, kendisinin bundan önceki başkanlık dönemimde sporcusu olduğunu hatırlatarak, "İsmail, çok sevdiğimiz bir kardeşimiz. Geçirmiş olduğu rahatsızlık ailesini ve kendisini perişan etti. Biz de arada bir uğrayıp kendisine yardımcı olmaya çalışıyoruz. Önümüzdeki günlerde bir gece düzenlenecek. Trabzonspor camiası olarak gerekli desteği vereceğiz. İsmail'e acil şifalar diliyorum. 15 senedir bu mücadeleyi veren eşinin de işi çok zor. Herhalde cennete öyle gidiliyor. Onu da tebrik etmekten başka bir şey diyemiyorum. İsmail'in iyileşmesi çok zor ama Allah'tan uzun ömür vermesini diliyorum" şeklinde konuştu.

Bordo-mavili kulüpte gelecek ay seçimli kongre yapılacağını hatırlatan Şener, "25-26 Mayıs'ta kongremiz var. Takım arkadaşlarımız aday. Şu anda adaylık konusunda söyleyecek özel bir arzum yok. Önümüzde maçlar var. Önce ligde Gençlerbirliği, sonra da Ziraat Türkiye Kupası maçımız var. Onlar bittikten sonra bakarız" ifadelerini kullandı.

Sezon sonunda Türkiye Kupası'nı müzelerine götürmeyi amaçladıklarını aktaran Sadri Şener, "İnşallah bu isteğimiz olur. Bu sene biraz acı çektik. Şimdi toparlanmaya başladık. Seyircimizin acısını asgariye indirmek için böyle bir kupa gerekiyor" diye konuştu.

Adınız:
E-posta adresiniz:
Göndereceğiniz kişinin eposta adresi:
Mesajınız:
69